wyszukiwanie zaawansowane
» Regulamin

Kontakt

  • Baby Princess
    Adrian Zacharski
    NIP: 6572784307
  • E-mail:babyprincess24@onet.pl
  • Telefon730 647 590
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00

Regulamin

ZWROTY/REKLAMACJE/WYMIANA

Jeżeli z jakiegoś powodu produkt nie będzie spełniać Twoich oczekiwań, koniecznie nas o tym poinformuj! Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem.

 

Niniejszy regulamin określa i reguluje zasady funkcjonowania sklepu internetowego babyprincess24.pl  oraz zawartych za jego pośrednictwem umów kupna - sprzedaży.

Zgodnie z art. 384. § 1. Kodeksu Cywilnego, postanowienia niniejszego Regulaminu są wiążące dla Sprzedającego i Kupującego, zwanego również Klientem.
Każdy kupujący jest obowiązany zapoznać się z regulaminem przed dokonaniem zakupów.

Sklep internetowy, działający pod adresem babyprincess24.pl prowadzony jest przez firmę:

 

Dane sprzedawcy:
Baby Princess Adrian Zacharski
oś. Na Stoku 52/1
25-437 Kielce

NIP: 657 278 43 07
REGON:  364917021  

tel. 730-647-590
e-mail. babyprincess24@onet.pl
Facebook:  www.facebook.pl/babyprincesss24
Numer konta:   ING
 
58 1050 1416 1000 0097 0127 1596


Towary

1. Wszystkie towary oferowane w sklepie babyprincess24  są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych (legalne).

 2. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za straty spowodowane niewłaściwym wykorzystywaniem towarów. Klient ponosi pełną odpowiedzialność za niezgodne z przeznaczeniem wykorzystanie produktów zakupionych u sprzedawcy.

Ceny

1. Wszystkie ceny w sklepie babyprincess24  wyrażone są w PLN, zawierają podatek VAT i są ostatecznymi kwotami oferty detalicznej.

Zamówienia

1. Zamówienia przyjmowane są przez sklep internetowy babyprincess24 lub na adres mailowy www.babyprincess24@onet.pl  mogą być składane przez 24 godziny na dobę.

2. Klienci dokonujący zakupów w sklepie internetowym  babyprincess24 wyrażają zgodę na wystawienie dokumentu sprzedaży bez podpisu. 

3. Sklep internetowy www.babyprincess24.pl  potwierdza dokonanie zakupu paragonem lub na życzenie klienta wystawia fakturę VAT. Firma Baby princess nie  jest płatnikiem VAT.

4. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia przez sklep internetowy www.babyprincess24.pl  jest prawidłowe złożenie zamówienia  na stronie sklepu babyprincess24 lub podanie wszystkich danych drogą mailową (zamówione produkty, kolor, rozmiar, adres do wysyłki, nr. telefonu).

5. Wszystkie dane Kupującego podawane przy rejestracji, logowaniu czy wypełnianiu formularza są tylko i wyłącznie wykorzystywane prze sklep www.babyprincess24.pl  do procesu realizacji zamówienia

6. Zamówienie, które zostanie potwierdzone przez Kupującego w ciągu 48 godzin od jego złożenia, uważa się zawarte, co jest równoznaczne z zawarciem umowy-kupna sprzedaży między Klientem i  Sprzedającym.

7.Firma Baby Princess realizuje również zamówienia bez potwierdzenia, jeśli kwota za zamówienie została zaksięgowana na koncie firmowym lub wybrana forma przesyłki przez Kupującego to pobranie.

8. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma ze sklepu maila zwrotnego z linkiem do potwierdzenia zamówienia. Klient ma obowiązek potwierdzić zamówienie, dokonać zapłaty za dany towar, chyba że została wybrana opcja zapłaty za pobraniem. Wówczas zamówienie jest realizowane od razu, w ten sam dzień lub najpóźniej następnego dnia roboczego, pod warunkiem występowania towaru na magazynie. W przypadku nie otrzymania linku potwierdzającego zamówienie, proszę sprawdzić w skrzynce mailowej kosz lub spam albo skontaktować się z obsługa sklepu.

9. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub częściowo realizację złożonego zamówienia (nie podania wszystkich wymaganych danych, lub podane dane budzą wątpliwości co do ich poprawności) Sprzedający zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Kupującego.

10. Realizacją zamówienia zajmuje się firma Baby Princess Aleksandra Zacharska oś.Na Stoku 52.1 25-437 Kielce.

11. Złożone na stronie zamówienie, za które w przeciągu 3 dni roboczych nie zostanie uiszoczna opłata, uznaje się za anulowane. Nie dotyczy to zamówień za pobraniem.

12. Sprzedający zastrzega sobie, iż zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub towar jest dostępny u dostawców sklepu.

13. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (tj. częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

14. Czas realizacji zamówienia i dostarczenia towaru do Klienta wynosi standardowo 2-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania przelewu koncie Sprzedającego, 1-3 dni robocze w opcji wysyłki za pobraniem. Sklep Baby Princess nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia Poczty Polskiej czy firmy kurierskiej.

 

Płatności i wysyłka

1. Sklep internetowy www.babyprincess24.pl wysyła towar zakupiony przez Kupującego w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych:

     - od zaksięgowania przelewu na koncie firmy

     - od złożenia zamówienia przez Kupującego  i wybrania przez niego wysyłki za pobraniem – płatnej przy odbiorze.

 2.  Za datę dokonania wpłaty uznaje się datę fizycznego zaksięgowania środków na rachunku bankowym Sprzedającego.

3. Firma Baby Princess dostarcza zamówione produkty za pośrednictwem Poczty Polskiej.

4. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za dostarczenie towaru w przypadku, gdy dane adresowe podane przez Kupującego są błędne lub niepełne. Ponowne wysłanie przez Sprzedającego zamówionego towaru jest możliwe po pokryciu przez Kupującego kosztów związanych z dostarczeniem zwrotu.

6. Termin dostawy jest też uzależniony od dostępności towaru na magazynie oraz współpracy telefonicznej i mailowej Kupującego ze Sprzedającym.

7. Klient powinien sprawdzić zawartość paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia, czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy. W razie stwierdzenia naruszeń lub uszkodzeń, należy zażądać od listonosza lub dostarczyciela sporządzenia protokołu z zaznaczeniem zastrzeżeń co do stanu przesyłki. Warunkiem przyjęcia reklamacji będzie spisany protokół w obecności pracownika Poczty Polskiej.

 

  Reklamacje i zwroty

1. Sklep internetowy www.babyprincess24.pl sprzedaje wyłącznie nowe, pełnowartościowe produkty.

2. Każdy klient ma prawo w ciągu 14 dni od terminu otrzymania na zwrot towaru bez podania przyczyny, pod warunkiem, że towar nie jest uszkodzony i jest pełnowartościowy, a klient odeśle towar wraz z paragonem, będącym dowodem jego zakupu. Koszty przesyłki zwrotu towaru ponosi Kupujący.

3. W przypadku ewentualnych reklamacji z tytułu wad jakościowych i ilościowych towaru należy skontaktować się z biurem Sprzedającego. Konieczne jest wówczas wysłanie maila z informację reklamacyjną lub kontakt telefoniczny ze Sprzedającym, oraz dostarczenie wadliwego produktu w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu wraz z paragonem. Po odebraniu przesyłki obejrzyj dokładnie produkt, jeśli zobaczysz jakąś wadę lub uszkodzenie poinformuj nas niezwłocznie o tym . Uszkodzenia mechaniczne produktu podczas noszenia  nie są brane  pod uwagę, do reklamacji przyjmujemy tylko rzeczy nie noszone.

Zwrot i wymiana na koszt Kupującego. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt Sprzedającego nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

W przypadku wad ilościowych, pomyłek przy pakowaniu produktów, wysyłce innego towaru niż został zamówiony, podstawą reklamacji są zdjęcia produktów, wykonane przez Kupującego i przesłane droga mailową na adres sklepu: www.babyprincess24.pl nie później jak 3 dni od otrzymania paczki

4. Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z różnicy w ustawieniu parametrów monitora Klienta, w szczególności różnicy w barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do reklamacji towaru.

 

Promocje i zmiany cen

1. Sklep internetowy www.babyprincess24.pl  zastrzega sobie prawo zmiany cen oferowanych produktów, a także zmiany w cennikach przesyłek.

 2. Zmiany cen produktów mogą być podyktowane:

      - okresowymi promocjami organizowanymi we współpracy z dostawcami,

      - wyprzedażą sezonową lub wyprzedażą zapasów magazynowych

      - zmianami warunków handlowych ustalonych między sklepem internetowym www.babyprincess24.pl a dostawcami,

 3. Zmiany cen przesyłek mogą być podyktowane również zmianą cenników usług świadczonych przez Pocztę Polską

 

Postanowienia końcowe

1. Niniejszy regulamin dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie www.babyprincess24.pl

 2. Niniejszy regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady składania zamówień w sklepie internetowym www.babyprincess24.pl

 3. Każdy Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią regulaminu, a złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją jego postanowień.

 4. Złożenie przez Klienta zamówienia lub zarejestrowanie się w sklepie www.babyprincess24.pl  jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w zakresie zależnym od celu rejestracji i realizacji zamówienia.

 5. Sprawy nie ujęte w niniejszym regulaminie podlegają pod przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o Prawach Konsumenta i innych obowiązujących przepisów.

 6. Nieważność poszczególnych postanowień Regulaminu nie narusza skuteczności pozostałych.

 

 KONTAKT:
e-mail: babyprincess24@onet.pl
tel. 730 647 590


Zwroty/Wymiana  przyjmujemy tylko pod tym adresem:
Baby Princess Adrian Zacharski
oś. Na Stoku 52/1
25-437 Kielce
 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopgold.pl